-
Pakiet
AIRO+ 160 to nowy decentralny rekuperator ścienny przeznaczony do kontrolowanej wentylacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, bez rozbudowanej instalacji kanałowej jak w systemach centralnych. Jest to rozwiązanie idealne dla modernizowanych budynków, mieszkań lub lokali użytkowych (np. biura, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne), gdzie montaż centralnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła jest niemożliwy z przyczyn technicznych lub ekonomicznych.
Najważniejsze cechy produktu
Budowa urządzenia
Wszystkie modele są zaprojektowane i zbudowane do montażu w ścianach obwodowych w minimalnej odległości 16 cm od sufitu. Nie mogą być narażone na działanie agresywnych czynników atmosferycznych i nadmiernych temperatur (-20°C do +40°C). W przypadku montażu w cieniu funkcja nocna może nie być aktywowana.
Możliwe tryby pracy
Odzysk ciepła: urządzenie pracuje naprzemiennie w dwóch fazach po około 60 sekund każda:
- faza wywiewu - w tej fazie energia cieplna z powietrza usuwanego z pomieszczenia jest oddawana do wymiennika ciepła,
- faza nawiewu - w tej fazie energia cieplna zgromadzona w wymienniku jest przekazywana do świeżego powietrza czerpanego z zewnątrz.
Funkcja nocna: prędkość wentylatora jest zmniejszana do poziomu „min.”, dzięki czemu wymiana powietrza jest kontynuowana ze zmniejszonym poziomem hałasu (czujnik “zmierzchu”).
Funkcja wilgotności: po przekroczeniu ustawionej maksymalnej wilgotności w pomieszczeniu urządzenie będzie pracować z maksymalną prędkością wentylatora.
Funkcja Master/Slave: możliwość sparowania do 10 urządzeń.
Ventia Sp. z o.o.
ul. Słowikowskiego 81
05-090 Raszyn
info@ventia.pl
tel. (+48 22) 841 11 65
Rekuperatory Climtec™ wentylują pomieszczenie, jednocześnie utrzymując optymalną temperaturę niezależnie od tego, jaka temperatura jest na zewnątrz.
Bardzo niski pobór prądu 2W. Filtry można samodzielnie myć wodą.
zastosowanie do jednego pomieszczenia w budynkach mieszkalnych
Rekuperator został wyposażony w monolityczny ceramiczny wymiennik ciepła o strukturze plastra miodu, wykonany z porcelany wysokoglinowej.
Vento INHOME Wi-Fi dostarcza świeże i czyste powietrze do pomieszczenia przez 24h na dobę. Brak konieczności prowadzenia sieci kanałów w systemie decentralnym sprawia, że urządzenie jest łatwe w montażu i nie generuje wysokich kosztów eksploatacyjnych.
INDYWIDUALNE RABATY NA ZAPYTANIE +48 690-912-711 !!!
Skuteczna i energooszczędna wentylacja nawiewno-wywiewna pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych, domów, pomieszczeń socjalnych i użytkowych.
Rekuperatory Climtec™ wentylują pomieszczenie, jednocześnie utrzymując optymalną temperaturę niezależnie od tego, jaka temperatura jest na zewnątrz.
Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która wymienia zużyte powietrze na świeże. Powietrze nawiewane do pomieszczeń dodatkowo jest oczyszczane z kurzu i smogu.
INDYWIDUALNE RABATY NA ZAPYTANIE +48 690-912-711 !!!
Rekuperator PICO BASIC przeznaczony jest do mieszkań, domów, domków letniskowych i modułowych, małych sklepów, lokali usługowych, biur, placówek edukacyjnych itp.
Efektywna energooszczędna nawiewno-wywiewna wentylacja mieszkań, domków, willi, pomieszczeń socjalnych i użytkowych.
DWIE jednostki wentylacji decentralnej z ceramicznym, higroskopijnym wymiennikiem ciepła i wylotem zewn. AH-11 WHITE 160.
Rekuperatory Climtec™ wentylują pomieszczenie, jednocześnie utrzymując optymalną temperaturę niezależnie od tego, jaka temperatura jest na zewnątrz
AIRO+ 160 to nowy decentralny rekuperator ścienny przeznaczony do kontrolowanej wentylacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, bez rozbudowanej instalacji kanałowej jak w systemach centralnych.